T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
TOKAT / ZİLE - Cumhuriyet Ortaokulu

Haberler

Kas

Kas

Kas

Kas

Haz

HER GÜZEL ŞEYİN BİR SONU VAR! BU YILIDA TAMAMLAYIP ÇOCUKLARIMIZA KARNELERİNİ VERDİK. HERKESE İYİ TATİLLER EYLÜLDE GÖRÜŞMEK ÜZERE..

Nis

Taekweanda braşında Türkiye 3. olan Nurgül ERKMEN ve Karedeniz Bölge 1. olan Begüm Çiğdem KARABAŞ´A okulumuzda yapılan törenle plaketleri verild. Bşarılarıyla göğsümüzü kabarta öğrencilerimize  daha nice birincilikler dilerken bu başarının diğer öğrencilere de örnek teşkil etmesini temenni ederiz.

Nis

´´Okul Sporları Yıldız Kızlar Kategorisinde´´ Tokat´ta yapılan il seçmelerinde okulumuz öğrencilerinden; Nurgül ERKMEN 1./ Aysu GÖKTAŞ 2. /Eda DOĞAN 2./ Begüm Çiğdem KARABAŞ 3./ Hazal DEMİRTOLA 3. olmuştur. Seremonide zirvede yer alarak okulumuzu gururlandıran öğrencilerimizi, eğitmenlerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Ock

YAKLAŞIK 4 AYIN EMEĞİNİ VE YORGUNLUĞUNU İÇİNDE BARINDIRAN KARNELERİMİZİ ÖĞRENCİLERİMİZE VERDİK. ÖĞRENCİLERİMİZİ TEBRİK EDER BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ. HER ŞEY SİZİN İÇİN..

Ara

ÖĞRENCİLER SİNEMAYLA BULUŞUYOR ETKİNLİĞİ KAPSAMINDA 490 ÖĞRENCİMİZLE BİRLİKTE ZİLE SARAY SİNEMASINDA 21.12.2017 TARİHİNDE ERTUĞRUL 1890 FİLMİNİ KEYİFLE İZLEDİK. ARALARINDA İLK DEFA SİNEMAYLA BULUŞAN ÖĞRENCİLERİMİZİNDE OLDUĞU ETKİNLİKTEN OKUL OLARAK BÜYÜK ZEVK ALDIK. ETKİNLİĞİN GERÇEKLEŞTİRİLMESİNDE EMEĞİ OLAN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MURAT KÜÇÜKALİ VE ŞUBE MÜDÜRLERİMİZE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ. YENİ ETKİNLİKLERDE BULUŞACAĞIMIZ GÜNÜ İPLE ÇEKİYORUZ.

Ara

OKULUMUZDA 20.12.2017 TARİHİNDE 5 VE 6.SINIFLARA 21.12.2017 TARİHİNDE İSE 7 VE 8. SINIFLARA YÖNELİK VELİ TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ. ÖĞRENCİLERİMİZİN DERS BAŞARISI VE GENEL DURUMU ÜZERİNE  GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU. ÖZELLİKLE 8. SINIF ÖĞRENCİLERİNİN SINAV SİSTEMİ HAKKINDA VELİLERİMİZ DETAYLI ŞEKİLDE BİLGİLENRİLDİ. EĞİTİMİN EN ÖNEMLİ PAYDAŞLARINDAN OLAN VELİLERİMİZİN TOPLANTIMIZA KATILIMINDAN DOLAYI KENDİLERİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Kas

Ulu önder MUSTAFA KEMAL ATATÜRK´Ü 10 kasım ölüm yıl dönümü münasebetiyle andık. Huzur içinde uyu ATAM.

Kas

Özellikle çocuklara hitap eden kitaplarıyla adından söz ettiren yazar Erdal KARA 06.11.2017 tarihinde okulumuza gelerek öğrencilerle söyleşi gerçekleştirdi. Öğrencilerin kitaplarını imzalayan yazarımız çocukların sorduğu sorulara içtenlikle cevap vererek gönülleri kazandı. Organizasyonda emeği geçen il ve ilçe milli eğitim müdürlüğümüze teşşekkür ederiz

Kas

23.09.2017 Cumartesi günü okulumuzda gerçekleştirdiğimiz veli toplantısına yoğun ilgi oldu. Velilerimiz öğreciler henüz okula başlamışken öğretmenlerimiz tarafından yıl genelinde ne gibi çalışmalar yapılacağı, öğrencilerin okul dışındaki vakitlerini nasıl değerlendirmesi gerektiği hususunda bilgilendirildi. Toplantıya katılan velilerimize teşşekkür eder öğrencilerimize başarılar dileriz.

Tem

2016-2017 eğitim- öğretim yılının da sonuna geldik. Okulumuz adına verimli geçen bir yılı daha arkamızda bırakmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Okulumuzun yaklaşık 470 öğrencisi için tatil 9 Haziran itibariyle başladı. Çalışma dönemimizi güzelleştiren öğrencilerimiz başta olmak üzere bu bu verimli senenin yaşanmasında emeği geçen tüm öğretmenlerimizi okul idaresi olarak tebrik ederiz. Yeniden buluşuncaya dek iyi tatiller..

Tem

Okulumuzda şenlik havasında gerçekleştirilen bilim fuarımızda 40´ın üzerinde proje sergiledik. Fuar alanımızı 1000´in üzerinde ziyaretçi gezerek bizleri onurlandırmıştır. Bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen koordinatör öğretmenlerimiz Derya DEMİRYÜREK ve İsmail ÖZKAN başta olmak üzere tüm öğretmenlerimize teşşekkür ederiz.